V.P.F.MEDIUM s.r.o. Stavebné a nábytkové kovanie

Veľkoobchod so stavebným a nábytkovým kovaním | Na trhu vyše 20 rokov

O nás

 

Spoločnosť V.P.F. MEDIUM s.r.o. vznikla v roku 1997 transformáciou z firmy MEDIUM, ktorá pôsobila na trhu od roku 1993 ako združenie fyzických osôb. Od svojho vzniku sa špecializuje na import a veľkoobchod so stavebným a nábytkovým kovaním popredných zahraničných a domácich výrobcov. Svoju ponuku sme rozšírili o kvalitné dymové rúry, kolená a príslušenstvo vyrábané v Čechách a na Slovensku. Do Slovenskej obchodnej siete dodávame výrobky popredného slovenského výrobcu TESLA a zastrešujeme aj ďalších slovenských výrobcov, čím pomáhame udržiavať zamestnanosť v drobných strojárskych firmách.

Medzi našich dodávateľov patria firmy z koncernu Assa Abloy (FAB, Yale, Mul T Lock), tradičné nemecké firmy Abus a Klingspor, český výrobcovia zámkov a závesov - TOKOZ a TKZ, firmy Massag, Mars a mnoho ďalších tradičných českých firiem.

Špeciálne miesto medzi našimi dodávateľmi majú firmy Master Lock (USA) a Brady (Belgia), výrobcovia vysoko sofistikovaných prípravkov na uzamykanie rôznych druhov energie v priemysle. Tieto prípravky a špeciálne visiace zámky sa využívajú pri implementácii bezpečnostných systémov LoTo.

V súčasnosti zásobujeme niekoľko stoviek predajní - železiarstva, stavebniny, záhradkárske predajne - v týždenných intervaloch vlastnými autami. Firma má tri pobočky - Bratislava, Banská Bystrica, Košice - kde sa na Vás teší náš vyškolený a odborne zdatný team.